Developerský projekt EULENNEST

Developerský projekt bytového domu Eulennest (Sovie hniezdo) v Hainburgu ponúka 6 atraktívnych, slnečných, veľkometrážnych bytov s výbornými dispozíciami a modernými technológiami v tichej, bezpečnej štvrti v rakúskom Hainburgu s dostupnosťou iba 10 minút od centra Bratislavy. Vďaka priestranným balkónom a veľkorozmerným oknám sú byty svetlé a slnečné a rovnako prinášajú zeleň doslova do vnútra bytov. K obytnému domu prislúcha uzavretý komunitný dvor so sadovými úpravami, spoločným priestorom pre grilovanie a parkoviskom s 12 parkovacími miestami.

Špecialita projektu – 5-izbový PENTHOUSE

Na treťom poschodí sa nachádza dispozične zaujímavo riešený priestranný 5-izbový penthouse s krbom, klimatizáciou a možnosťou umiestnenia vírivky či grilu na veľkú terasu, ktorá je súkromná a k dispozícii iba pre jeho majiteľov. Na terasu je možné dostať sa výťahom alebo schodiskom.

Kolaudácia

Predpokladaný termín kolaudácie je plánovaný na máj 2023. V prípade záujmu o kúpu jedného zo 6-tich bytov nás kontaktujte na tel. č.: 0901 788 113 alebo e-mailom na office@asastavby.sk.