Bytový dom EULENNEST, Hainburg a/d Donau

Developerský projekt bytového domu Eulennest – Sovie hniezdo ponúka komfortné a moderné bývanie v tichej časti rakúskeho Hainburgu. Nechajte sa okúzliť priestrannými dispozíciami a získajte svoj vysnívaný domov v jedinečnom prostredí! Tento výnimočný bytový dom má iba 6 bytov, pričom každý z nich je jedinečný! Podlahové kúrenie a chladenie, príprava na krb, klimatizácia a vonkajšie žalúzie sú štandardom v každom byte. Všetky byty sú priestranné, svetlé a disponujú veľkými hliníkovými oknami, ktoré dovoľujú prirodzenému svetlu preniknúť do každého kúta vášho domova. V uzavretom dvore je parkovisko pre 12 áut, takže o parkovanie sa nemusíte obávať. Okrem NÁDHERNÝCH bytov vám Eulennest ponúka aj výbornú lokalitu. Nachádza sa v zelenom prostredí neďaleko rieky Dunaj, s jednoduchým prístupom k lesu, cyklistickým trasám, golfovému ihrisku či kúpalisku, čo poskytuje veľa možností na aktívny oddych a zábavu. Hainburg je ideálnou voľbou pre život v blízkosti Bratislavy, s výbornou dostupnosťou do centra mesta bez zdržania za 13 minút. Okrem rýchleho dopravného spojenia s hlavným mestom tu nájdete všetko čo potrebujete pre spokojný život. Školy, škôlky, nemocnica, obchody – všetko je na dosah ruky a okrem toho si môžete užívať aj krásnu prírodu v okolí. Kontajtujte nás, radi vám povieme o ďalších výhodách a technických parametroch jednotlivých bytov.

Špecialita projektu – 5-izbový PENTHOUSE

Eulennest penthouse terasa
Eulennest penthouse terasa

Dokonalé súkromie! Pre tých, ktorí hľadajú niečo atraktívnejšie, ponúkame ŠTÝLOVÝ, LUXUSNÝ 5-izbový PENTHOUSE s rekuperáciou a stropným chladením. Tento byt má veľkú súkromnú terasu s prípravou na krb, vírivku a zeleň, kde si môžete užiť ​​chvíle plné relaxu a oddychu! Do tohto bytu, ktorý sa rozprestiera na celom 2. poschodí, sa vyveziete výťahom. Výmera bytu je 144,52 m2 a terasa má 91,75 m2.

Kolaudácia

Predpokladaný termín kolaudácie je plánovaný na október-november 2023.
ZAČÍNAME S PREDAJOM BYTOV UŽ V SEPTEMBRI 2023!
Kontaktujte nás ešte dnes a získajte svoje vysnívané bývanie v tomto výnimočnom dome: office@asastavby.sk alebo www.s2reality.sk

S každým bytom sa predáva pivničná kobka, parkovacie miesta a podiel na pozemku. Byty sa predávajú v stave holobyt. Pridajte sa k spokojnej komunite a zažite VÝNIMOČNÝ ŽIVOT v Hainburgu!
Bytový dom EULENNEST – Sovie hniezdo je ideálnou voľbou pre náročných klientov, ktorí ocenia súkromie, bezpečie, nadštandardné priestory a novú komunitu obyvateľov.

Uverejnené vizualizácie a iné zobrazenia BD Eulennest na webových stránkach a propagačných materiáloch sú iba ilustračné. Môžu sa meniť, sú nezáväzné a nepredstavujú ponuku ani návrh na uzavretie zmluvy.