Bytový dom EULENNEST Residence, Hainburg a/d Donau

Developerský projekt bytového domu EULENNEST Residence ponúka komfortné a moderné bývanie v tichej časti rakúskeho Hainburgu. Nechajte sa okúzliť priestrannými dispozíciami a získajte svoj vysnívaný domov v jedinečnom prostredí! Tento výnimočný bytový dom má iba 6 bytov, pričom každý z nich je jedinečný! Podlahové kúrenie, príprava na klimatizáciu a exteriérové žalúzie sú štandardom v každom byte. Všetky byty sú priestranné, svetlé a disponujú veľkými hliníkovými oknami, ktoré dovoľujú prirodzenému svetlu preniknúť do každého kúta vášho domova. V uzavretom dvore je parkovisko pre 12 áut, takže o parkovanie sa nemusíte obávať.
Okrem NÁDHERNÝCH bytov vám Eulennest ponúka aj výbornú lokalitu. Nachádza sa v zelenom prostredí neďaleko rieky Dunaj, s jednoduchým prístupom k lesu, cyklistickým trasám, golfovému ihrisku či kúpalisku, čo poskytuje veľa možností na aktívny oddych a zábavu. Hainburg je ideálnou voľbou pre život v blízkosti Bratislavy, s výbornou dostupnosťou do centra mesta – bez zdržania do 15 minút. Okrem rýchleho dopravného spojenia s hlavným mestom tu nájdete všetko, čo potrebujete pre spokojný život. Školy, škôlky, nemocnica, obchody – všetko je na dosah ruky a okrem toho si môžete užívať aj krásnu prírodu v okolí.
Kontaktujte nás, radi vám povieme o ďalších výhodách a technických parametroch jednotlivých bytov!

Špecialita projektu: 5-izbový PENTHOUSE s terasou

Eulennest penthouse terasa

Dokonalé súkromie! Pre tých, ktorí hľadajú niečo atraktívnejšie, ponúkame ŠTÝLOVÝ, LUXUSNÝ 5-izbový PENTHOUSE s rekuperáciou a stropným chladením. Tento byt má veľkú súkromnú terasu s prípravou na gril, vírivku a zeleň, kde si môžete užiť ​​chvíle plné relaxu a oddychu! Do tohto bytu, ktorý sa rozprestiera na celom 2. poschodí, sa vyveziete osobným výťahom. Výmera bytu je 144,5 m2 + terasa má 99 m2.

Predaj

ZAČALI SME S PREDAJOM BYTOV! Kontaktujte nás ešte dnes a získajte svoje vysnívané bývanie v tomto výnimočnom dome: S2 Reality s.r.o. www.s2reality.sk

S každým bytom sa predáva podiel na pozemku + 1 pivničná kobka + 2 parkovacie miesta. Byty sa predávajú v stave holobyt. Pridajte sa k spokojnej komunite a zažite VÝNIMOČNÝ ŽIVOT v Hainburgu!
Bytový dom EULENNEST je ideálnou voľbou pre náročných klientov, ktorí ocenia súkromie, bezpečie, nadštandardné priestory a malú komunitu.

* Uverejnené vizualizácie a iné zobrazenia BD Eulennest na webových stránkach a propagačných materiáloch sú ilustračné.